TTNET WiFi ile ücretsiz ve kablosuz erişim noktaları

Her ne kadar TTNET’in Türk internet kullanıcılarını sömürdüğünü düşünsemde TTNET’in reklamı için değil kullanıcıların az sonra bahsedeceğim servisten haberdar olmaları için bu yazıyı ekliyorum.

Yazıya başlamadan WiFi hakkında bilgi vermek gerekirse kısaca kablosuz internet erişimi diyebiliriz. Detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

TTNET bu kablosuz hizmeti yine fahiş fiyattan kaptırıyor diyelim. Fiyatlara buradan gözatabilirsiniz. Fakat bu hizmet TTNET kullanıcılarına ücretsiz. Ücretsiz derken yanıltmayayım. Kısmen ücretsiz. Örneğin 4GB kotalı 1Mpbs hızında hizmet alan bir kullanıcıya 1 ay içinde 30 dakika ücretsiz. Diğer tarifeler için buradan bilgi alabilirsiniz.

Sonrada bulunduğunuz şehirde nerelerde bu hizmetin verildiğini buradan öğrenip, laptop satın alıp yada ayda 1 kez arkadaşınızdan ödünç alıp, Kullanıcı adı şifrenizle doya doya 30 dakika internette gezebilirsiniz.

Bu noktaları kaçırmak istemeyip, işi sağlama alacaklar ise WiFi Dedektörlü t-shirt satın alabilirler.

Eeee TTNET’inki hizmetse bu da bir haber sayılır.

Bir yanıt yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.