Casper N410 Bilgisayar için Windows 10 Güncellemesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin tüm öğrencilere dağıttığı Casper N410 dizüstü bilgisayarlar ile hazırlanan Windows 10 20H2 Ekim Güncellemesi üzerine hazırlanmıştır.

Windows 10 Pro Education kurulduğu için Lisans otomatik olarak yapılmaktadır. Driver problemleri yoktur. 23 Kasım 2020 itibariyle güncellemelerin tamamı yapılmıştır. Kurulum USB 3.0 Bellekle 10 dakika civarı sürmektedir.

Casper N410

imajın linki

https://drive.google.com/file/d/1bUUbd-5_Y1U2sVd4qzW0rGVO-el1fT1l/view?usp=drivesdk

Kurulum

1.Flash Bellek NTFS Formatlanmasi gerekmektedir. Verilen Casper.N410.20H2.Omerfaruk.rar dosyasını dışarı çıkarın ve içindekileri eksiksiz olarak Flash belleğe direk kopyalayın.
2.Flash Bellek takılı halde bilgisayarı başlatın.
3.Casper N410 Biosa Girme F Klavye(Orjinal Klavye) Biosa girmek için tabletinizi kapatın sonra açma düğmesine basın ekran ışığı gelince vazgeç tuşuna üst üste basın şifre yeri gelene kadar şifre yazma yeri gelince sırasıyla önce büyük yazılı tuşa basın sonra FN+Rakam yazılı tuşlara (Fn tuşuna basılı tutup Rakam tusuna basın) M V 3441 (klavyeden bunları tuşladıktan sonra) tekrar Fn+Rakam tuşana basıp P tuşuna basıyoruz. 4.Dos ekranında geldiğinde ekrana D:\a.bat yazıp enter dedikten sonra kurulum başlayacaktır. ara ara onay isteyecek enter deyip geçebilirsiniz. Bir yerde Y harfi ile onay verdikten sonra işlem tamamlanmıştır.

 

IMAGE Ömer Faruk Dursun tarafından hazırlanmıştır.

 

Bir yanıt yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.